Mõnikord jääb ka autor kaadrisseSaame tuttavaks, mina olen seesama Marko Kivimäe, kes siia blogisse aeg-ajalt mõne pildi üles riputab. Leiba teenin ühes telekommunikatsiooniettevõttes, töölt vabal ajal meeldib looduses ringi luusida, lugeda ning jalgrattaga sõita, huvi pakuvad erinevate eluvormide psühholoogiline ja sotsioloogiline pool. Viimastel aastatel on (taas) tekkinud huvi inimese ja ühiskonna seoste kohapealt, oma osa oli kindlasti politoloog Huntingtonil, kelle tähtteos unustamatu mulje jättis. Samuti ei saa mööda minna Clive Ponting'i "Maailma rohelisest ajaloost", mis enda julguses on ühtepidi hirmutav kuid teisalt silmiavav.

Viimaste aastate koduvallaks on olnud Kohila vald, lähitulevik toob ilmselt kaasa juurte manu tagasipöördumise kuid see karu on koos nahaga veel metsas ning kuigi padrun on rauas ning sihik paigas siis pauk pole veel kõlanud. Samuti võib uus aasta kaasa tuua nii mõndagi, elame-näeme.


Pildi autoriks on Raimond Raadik, tema jagu on Loodusretked OÜ, millega ma viimane kord Norras käisin, enne seda oli kolm korda lapimaad, nii talvel kui sügisel. Suurepärane fotograaf ja suurepärane inimene, kellele põhjamaad ja fotograafia huvi pakuvad siis soovitan julgelt temaga karget ja värsket loodust avatama minna.


P.S. Ma tean küll, milleks on objektiivil varjuk ja mismoodi seda kasutada tuleb :). Kui ma oleks aimanud, et fotosilm mind jälgib siis oleksin kiire võtte asemel kõigepealt varjuki korralikult ette krudinud, matkahabeme ära nüsinud ning soengu korda teinud. Oleks oli paha poiss.

Categories & Tags

Categories: [Inimesed]  [Sündmused]  

Tags: autor marko

EXIF

Focal Length: 200 mm
Exposure: 1/800 sec
Aperture: f/8
ISO: 400
Camera Model: Canon EOS-1D Mark III

Comments on Mõnikord jääb ka autor kaadrisse

  • No Comments Yet.
[close comments]

Mõnikord jääb ka autor kaadrisse

Add Comment   

   

     
Mõnikord jääb ka autor kaadrisse
Mõnikord jääb ka autor kaadrisse
Focal Length: 200 mm | Exposure: 1/800 sec | Aperture: f/8 | ISO: 400 | Camera Model: Canon EOS-1D Mark III