Arvutimäng Meresuu SPAs.Vabandust nii suure pildi (pea poole megabaiti) pärast kuid peenikesi detaile sisaldava pildi puhul ei ole hüppeliselt suurenevast mahust pääsu. Ma ei taha hakata pilti pisemaks ka tegema kuna siis läheks kvaliteet kehvaks ning üldmulje kaotsi.

Narva-Jõesuus asuv Meresuu SPA kuulutati 2008 aasta parimaks turismiobjektiks vahetult enne me külaskäiku. Koht on selle tiitli ilma mingi kahtluseta välja teeninud, teenindus, õhkkond, söök ning numbrituba olid kõik väga luksuslikud, veehoolitsustest rääkimata. Maja oli täies ulatuses välja müüdud kuid seda ei olnud kusagilt tajuda ehk siis plusspunkt planeerijatele-arhitektidele.

Narva-Jõesuu on hetkel mõnusalt lumevaiba alla mattunud, kui peaksite Meresuud külastama siis jalutage kindlasti üks väike tiir linnas. Mööda Aia tänavat kesklinna suunas, väike tiir pargis ning haak mereranda ja ootabki kodutee ees. See on siis umbes tunniajane jalutuskäik, loomulikult võiks seal veeta päevi.Pildist endast rääkides - selline vaade avaneb maja sees üheteistkümnendalt korruselt. Pisikesed inimesed ringi sibamas, laternapostid ning uskumatult sürrealistlik kahemõõtmeline (või kolmemõõtmeline?) muster põrandal. Kõik see loob mulje arvutimängust, kus vaatad alla ülalt jumala silme läbi enda tegelaste asjatamist, vägisi tekkis tunne ja soov hiirega mõnel kratist haarata ja teise kohta tõsta :).

Categories & Tags

Categories: [Inimesed]  [Sündmused]  

Tags: arvutimäng meresuu spa

EXIF

Focal Length: 14 mm
Exposure: 1/10 sec
Aperture: f/5.6
ISO: 1600
Camera Model: PENTAX K10D

Comments on Arvutimäng Meresuu SPAs.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Arvutimäng Meresuu SPAs.

Add Comment   

   

     
Arvutimäng Meresuu SPAs.
Arvutimäng Meresuu SPAs.
Focal Length: 14 mm | Exposure: 1/10 sec | Aperture: f/5.6 | ISO: 1600 | Camera Model: PENTAX K10D