Uus-Meremaal matkamas. Rannamudru.Pildilolev mudru oli äärmiselt sitke taim, seda käte vahel katki rebida oli lootusetu, ma pole varem nii vintsket adrut kohanud.

Sama päeva õhtupoolikul käisin ka ookeanis ujumas, mis oli kogemus omaette. Nimelt oli laine päris korralik ning vesi maitses VÄGA soolaselt. Ma ei oskagi seda kirjeldada muudmoodi kui, et peale mõningast veesolemist tekkis tahtmine välja tulla sest süda kippus mahaks minema. Vesi polnud isegi mitte soolane, see oli midagi enamat, umbes nagu sahhariin, mis peaks olema kordi magusam kui harilik suhkur aga on minu arvates hoopis uskumatult vastik.

Kui läksin ujuma siis panin enda riided, rahakoti ja muu nodi ühe rannas vedeleva palgi taha ilusti varjule. Veest välja tulles siirdusin sama palgi juurde ning ei leidnud sealt midagi. Aga siis vaatasin natuke eemale ja teise palgi peal oli mu särk laiali laotatud, arvasin, et ju ma siis ajasin palgid sassi. Kõndisin lähemale ja avastasin, et kõik mu asjad on liivased ning läbimärjad, kaasaarvatud rahakott, kus muuhulgas ka pass sees oli. Tuli välja, et vahepeal oli laine mu asjadest üle käinud, õnneks nägid Tanel ja Vallo, kuidas mu maine varandus ookeani poole läks ja püüdsid vee seest asjad välja. Muidu oleks "nalja" saanud sest lähim Eesti saatkond asus Tasmaanias. Viiult laenatud matkarahakotile tuleb au anda sest sisse ei pääsenud piiskagi vett ning raha ja dokumendid jäid kuivaks.

See oli siis "Uus-Meremaa teine suur ehmatus".

Categories & Tags

Category:

Tags: matk mudru rand rannamudru uus-meremaa

EXIF

Focal Length: 16 mm
Exposure: 1/80 sec
Aperture: f/8
ISO: 200
Camera Model: PENTAX K100D Super

Comments on Uus-Meremaal matkamas. Rannamudru.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Uus-Meremaal matkamas. Rannamudru.

Add Comment   

   

     
Uus-Meremaal matkamas. Rannamudru.
Uus-Meremaal matkamas. Rannamudru.
Focal Length: 16 mm | Exposure: 1/80 sec | Aperture: f/8 | ISO: 200 | Camera Model: PENTAX K100D Super