Northern Assassination Tour. Sakis Rotting Christ'ist.

HRC korraldas Northern Assassination Tour'i, kuhu oli kohale kutsutud päris mitu oma ala kõva tegijat, kellest ka ühte ülalpool kaeda võib. Õnneks võtsin enda suure välgu ka kaasa, klubi oli ikka väga pime ning mu harilik kombinatsioon valgest objektiivist ning ISO1600'st oleks väheks jäänud. Pealegi olid valgusolud pehmelt üteldes keerulised...nagu näha.

Praeguseks on mul juba sahtlisse kolme ürituse pildid kogunenud, mis vajavad läbivaatamist-sorteerimist. Hetkeseisuga pole mingit tahtmist nende poole vaadata ka kuna kohe lõppev puhkus on läinud oma rada pidi ning arvuti taga üsna masinlikku piltide ülevaatamine, sorteerimine ja veebi jaoks korrastamine ei paku üldse kahjuks huvi. Aga ma varsti hakkan tubliks, oktoobrilapse ausõna.

--

Aga kui Hispaania-reisist vähemalt poole sõnaga rääkida siis üsna meie hosteli lähedal oli üks pull väike pood nimega "Discos Killers", kus leidus igasugust huvitavat nodi särkidest vinüülideni. Haarasin sealt kaasa Ameerika punkpändi Amen albumi nimega "We Have Come For Your Parents", mille pealt vaatame täna videot "The Price of Reality":

Categories & Tags

Category:

Tags: none

EXIF

Focal Length: 100 mm
Exposure: 1/125 sec
Aperture: f/3.2
ISO: 200
Camera Model: PENTAX K100D

Comments on Northern Assassination Tour. Sakis Rotting Christ'ist.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Northern Assassination Tour. Sakis Rotting Christ'ist.

Add Comment   

   

     
Northern Assassination Tour. Sakis Rotting Christ'ist.
Northern Assassination Tour. Sakis Rotting Christ'ist.
Focal Length: 100 mm | Exposure: 1/125 sec | Aperture: f/3.2 | ISO: 200 | Camera Model: PENTAX K100D