Rattamatk Vormsile. Inimtegevus rannas.

Sellist omapärast kunsti viljeletakse Förby(loodetavasti mäletasin õigesti kohanime) kandis Vormsil. Suuremaid ja vähemaid kuhilaid ikka leidub rannas, inimkäsi on neile rohkem ja vähem naljakaid vorme andnud.
--
Vaadates liikuva pildi ja seda saatva heli maailma siis tõeline kulla-allikas Youtube viis ajas tagasi omaaegse lemmiku W.A.S.P.-i juurde, kellelt täna kuulame pala "The Real Me", originaalis esitatuna The Who poolt. Video on kaheksakümnendate glamrocki ja heavymetalile iseloomulikus stiilis ning paneb mõnes mõttes vaataja proovile sest nagu kõnealune laulusalmgi ütleb: "Can you see the real me, can ya, can ya?"

W.A.S.P.-i näitel on tegu pändiga, kus liidrist perfektsionist Blackie Lawless dirigeeris seltskonda aja jooksul läbi mitmest erinevast suunast, alustati nn. teatraalse šokirockiga, mille nii lüürika kui lavaline sõnum olid rõhutatult seksuaalsed ning häirivalt pealetükkivad. Aga hiljem mindi ühiskonnakriitilises ning poliitilises suunas edasi, katsetati kätt rockooperi ja muu põnevaga. Seda siis peale mitmeid skandaalseid ettevõtmisi ja väljaütlemisi: W.A.S.P. on korduvalt sattunud mitmete lapsevanemaid ühendavate organisatsioonide turmtule märklauaks ning näiteks Blackie-t(seos eestlannast laulajaga muide puudub...õnneks) on kaks korda üritatud (edutult) maha lasta nondesamade fanaatikute poolt, kontserdisaalid said pommiähvardusi jne. Ehk siis nagu võite isegi arvata siis müüginumbrid lendasid sellise tähelepanu peale komeedina taevasse.

Categories & Tags

Category:

Tags: none

EXIF

Focal Length: 16 mm
Exposure: 1/640 sec
Aperture: f/10
ISO: 200
Camera Model: PENTAX K100D

Comments on Rattamatk Vormsile. Inimtegevus rannas.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Rattamatk Vormsile. Inimtegevus rannas.

Add Comment   

   

     
Rattamatk Vormsile. Inimtegevus rannas.
Rattamatk Vormsile. Inimtegevus rannas.
Focal Length: 16 mm | Exposure: 1/640 sec | Aperture: f/10 | ISO: 200 | Camera Model: PENTAX K100D