Katan Risto juures. Kaili.

Varsti võin Kailist oma väljanäituse teha niimoodi :).

Ma pole eriti viimasel ajal lainurgaga pildistanud, kuidagi pole maastike ja muu sellise jäädvustamine huvi pakkunud. Aga samas on ju võimalik selle viguriga väga hästi jäädvustada situatsioone lähedalt, ise olukorras sees olles. Kuigi jah, eks muidugi moonutusi tuleb laiemate nurkadega rohkem aga mis siis, emotsioon loeb. Pealegi võib niimoodi päris huvitavaid pilte saada.

--
Jalgratas on viimasel ajal lagunema hakanud kahjuks. St. kui täpne olla siis tegelikult on kulumaterjalide läbiminemise aeg, mis pole midagi imelikku - on ju siiski sel rattal varsti 10000 kilomeetrit selja taga. Umbes nädal tagasi tulid hädad karjaga kallale - algul hakkas tagumine kumm vaikselt tühjenema, pidas kusagil 3-4h ühe pumpamisega. Hea küll, hakkasin siis seda ühel õhtul vahetama, võtan vana kummi maha, uus peale, pumpan natuke ja hakkan väliskummi paika mudima - susiseb. OK, ventiil ei ole täitsa korralikult kinni. Keeran kinni, mudin edasi - ikka susiseb! Ja teps mitte ventiili juurest, hoopis mujalt.

Nojah, mis siis ikka. Panen vana kummi tagasi, sest mul oli vaja kiirelt sõitma minna ning 3-4h pidamist oli täitsa piisav. Panen vana kummi alla, hakkan pumpama, mudin mõtliku näoga kodaraid ja üks jääb pihku. Tõmban ratta käte vahel veerema ning kaheksas nagu kurivaim, sellisega küll pikemat maad ei läbi. Egas midagi, ratas alla ning rattapoe suunas teele, et vennal lasta asi üle vaadata ja korda teha.

Üle-eile tuli tagumise piduri tross kuidagi eriti freaky'lt oma kinnituskohtadest välja ja lahti, et mu mõistus ei osanud seda küll tagasi ajada. Taaskord sai venna abi kasutatud :).

Koperdasin internetis(kui täpsem olla siis ühes netiraadios) kogemata ühe äärmiselt huvitava kitarristideduo otsa, nimetavad nad endid "Rodrigo y Gabriela" ehk siis Rodrigo ja Gabriela, kes oma muusika kohta räägivad nii: "Their music is difficult to define, straddling both world and rock, and often imbued with timeless Hispano – classical influences. The fire in it comes from their life-long passion for metal music."

Nagu ikka siis video ja heli räägivad enda eest ise:Mõnus vaadata kuidas inimesed tervenisti muusikasse sisse elavad. Nende kodulehelt leiab veel üht-teist huvitavat, näiteks mitmeid videosid, mis asuvad siin.

Categories & Tags

Category:

Tags: none

EXIF

Focal Length: 16 mm
Exposure: 1/25 sec
Aperture: f/5
ISO: 800
Camera Model: PENTAX K100D

Comments on Katan Risto juures. Kaili.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Katan Risto juures. Kaili.

Add Comment   

   

     
Katan Risto juures. Kaili.
Katan Risto juures. Kaili.
Focal Length: 16 mm | Exposure: 1/25 sec | Aperture: f/5 | ISO: 800 | Camera Model: PENTAX K100D