Minu ratas.

Hakkasin mõtlema, et pole enda ratast vist eriti ühelgi pildil jäädvustanud. Kuna täna sai ilmselt hooaja viimane sõit tehtud siis võtaks otsad kokku mõne sõnaga.

Kilomeetreid kogunes 3277 tükki(võrdluseks: eelmise aasta skoor oli 3437 km), tegelikult mõne protsendi võrra rohkem kuna spidomeeter on aeg-ajalt keeldunud töötamast. Pole üldsegi mitte paha skoor kuna suvel ma kuu-poolteist käisin jooksmas ning tollal suurt ratast ei kasutanud sportimiseks.

Pulsomeetri näidud tänaselt sõidult: 49 minuti ja 15 sekundi jooksul keskmine pulss 149, max 168(Ivari juurest tagasi sõitsin pulsomeetrita kuna peatusi oli palju ning tempo niikuinii ebaühtlane ja uimane). Väga kõrged andmed(just maksimumi kohapeal, muidu üle 160 naljalt ei läinud ning keskmine oli 140 kandis) kuna tuult ja mägesid polnud, kohe on tunda, et vahepeal pole mitu nädalat sõitnud, jooksmaski on vaid kaks korda käidud. Oma osa andis ka rattasõiduks ebasobiv riietus(kolme soojakraadi jaoks mul rattariideid pole) + seljakotis olev fotokola(Tamroni 70-300mm oli lisaks kaasas, mida ka ühe pildi tegemisel vaja läks). Aga mis siin ikka põigelda - vormi langus on märgatav.

Categories & Tags

Category:

Tags: none

EXIF

Focal Length: 24 mm
Exposure: 1/250 sec
Aperture: f/8
ISO: 200
Camera Model: PENTAX K100D

Comments on Minu ratas.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Minu ratas.

Add Comment   

   

     
Minu ratas.
Minu ratas.
Focal Length: 24 mm | Exposure: 1/250 sec | Aperture: f/8 | ISO: 200 | Camera Model: PENTAX K100D