Uus-Meremaal matkamas. Emirates'i lennufirma töötaja.

Sõit/lend Meremaale kestis kolm päeva, alustasime esmaspäeva õhtul 04. veebruaril ning kohale jõudsime 07. veebruari pealelõunal. Algul 4,5h bussiga Riiga, mõned tunnid ootamist, siis 3 tundi lennukiga Istanbuli, jälle mitmed tunnid ootamist, lennujaamas magamist/söömist, siis edasi 4 tundi lennukiga Dubaisse, öö seal ning mõnetunnine magamine pinkide taga ja seejärel siis lõpuks umbes 18h lendu Uus-Meremaale Christchurch'i, mis jagunes kaheks - algul 13,5h Austraaliasse Sidney'sse, tunnike lennujaamas ning siis 4 tundi Christchurch'i.

Kogu selle aja jooksul sai magatud pisteliselt siin ja seal, kus vähegi õnnestus peno või muu sobiva vahendi laiali laotada, kokkuvõttes ei olnud kohapeal probleemi aklimatiseerumisega kuna öö ja päev olid põhjalikult sassis, kell käis nii nagu ise tahtis ning peale mõningast ringivaatamist Christchurch'is sai mindud Tuahiwi lähedusse kämpingusse, kiire söök, pesu ja uni ning hommikuks oligi uude ajavööndisse(11h erinev meie omaga võrreldes) sisse elatud. Eks algul oli natuke küll probleeme, et uni kippus hommikul varem ära minema ja õhtupoolikul varem kallale kippuma aga tegelikult oli aklimatt(või on "aklimat" parem väljend?) väga kiire ning valutu.

Aga kui rääkida lendamisest siis ütleks alguses kahte asja:
1. Kui vähegi võimalik siis ärge kasutage Airbaltic'ut, nende moosiriiulid ja teenindus on üsna kehvakesed isegi suhteliselt soodsa hinna kohta. Võibolla ma olen natuke ebaõiglane kuid võrreldes mõne teise firmaga on tegemist siiski üsna nadi komplektiga.
2. Emirates on hoopis midagi muud, kasutatav lennukipark on teisest puust, teenindus ning üldse üleüldine mugavus on äärmiselt kõrgel tasemel. On kohe tunda vahe "eesti" asja ning maailmaklassi teeninduse vahel. St. ma räägin siis lennukis ja selle ümber toimuvast, piletide hankimine oli hoopis midagi muud, see käis läbi Rootsi esinduse või partneri, kellega oli häda ja viletsus, vahepeal tekkis tunne, et piletid jäävadki tellimata kuna vassiti pidevalt.

Emirates'iga lendasime Boeing 737-300'ga kui õigesti mäletan, igal inimesel oli oma "telekas" ehk siis multimeediasüsteem, kus oli sadu filme ja telesaateid, ohtralt muusikat(jällegi sadu albumeid ja kogumikke), mänge, põhjalik jooksev info lennu kohta ja muu selline. Süüa sai suhteliselt hästi ning iga väikenegi küsimus ja mure lahendati kiirelt ja korrektselt ära. Kui väljenduda tööjuures kasutatava väljendiga siis "igati meeldiv teenindus". Pildil on näha stjuardessidele iseloomulikke jooni - ühesugune meik, pearätt, müts, punane "patsikumm" ja helepruun kostüüm. Komplekti kuulus ka soe naeratus :).Tähelepanelik vaataja märkab, et see pilt on tehtud mitte reisi alguses vaid märksa hiljem. Ma ei tulnud selle peale, et teha lennukis pilti Meremaale minnes, parandasin vea tagasiteel.

Categories & Tags

Category: [Inimesed]  

Tags: emirates matk töötaja uus-meremaa

EXIF

Focal Length: 50 mm
Exposure: 1/80 sec
Aperture: f/3.5
ISO: 1600
Camera Model: PENTAX K100D Super

Comments on Uus-Meremaal matkamas. Emirates'i lennufirma töötaja.

  • No Comments Yet.
[close comments]

Uus-Meremaal matkamas. Emirates'i lennufirma töötaja.

Add Comment   

   

     
Uus-Meremaal matkamas. Emirates'i lennufirma töötaja.
Uus-Meremaal matkamas. Emirates'i lennufirma töötaja.
Focal Length: 50 mm | Exposure: 1/80 sec | Aperture: f/3.5 | ISO: 1600 | Camera Model: PENTAX K100D Super