Jazzkaar 2014. Abraham's Café. Marten Altrov ja Kaspar Uljas

Jazzkaar on täies hoos, tänaõhtune NO99 jazziklubi kontsert on mu senine lemmik. Nagu ma olen mitu korda juba ütelnud - Jazzkaar on nagu PÖFF. Natuke küll uurid-tead tausta aga see, mis kohapeal toimub, on hoopis midagi muud. Enamasti üllatun meeldivalt, nagu ka seekord - maruvahva tulevärk Otsakooli noortelt.

Jazzkaare koduleht kirjutab nii: "Abraham´s Café noored ja ambitsioonikad muusikud on osavalt kokku seganud maailmamuusika ja jazzi. Nende lugudes on klezmermuusika hõngu, araabia meloodiate mustreid ja ladina-ameerika rütme. Alustanud küll maailmamuusika teemadest, on ansambli praeguses kavas suurem osakaal omaloomingul.

Abraham’s Cafe sündis 2010. aasta kevadel Otsakooli muusikutest-mõttekaaslastest. Senise tegutsemisaja jooksul on kontserte antud nii Eestis kui ka välismaal – festivalidel Jazzkaar, Tallinn Music Week, Viljandi Pärimusmuusika festival, Võru ja Tartu akordionimuusika päevad, jazzimprovisatsiooni festival Visioon, Tartu Muusikanädal, Soomes Joensuu festivalil Popkatu, festivalil Positivus 2012 Lätis ja Euro-Arab Youth Music Expo Küprosel. Ansambli akordionisti Kaspar Uljase paladega „Los Pescadores“ ja „Dim Dim“ saavutati esimene ja kolmas preemia vastavalt 28. ja 27. Uno Naissoo nimelisel heliloomingukonkursil. "

Rohkem pilte näeb nagu ikka Jazzkaare ametlikus galeriis.

Categories & Tags

Categories: [Inimesed]  [Sündmused]  

Tags: 2014 abrahams Altrov cafe jazzkaar Kaspar Marten Uljas

EXIF

Focal Length: 50 mm
Exposure: 1/320 sec
Aperture: f/2.5
ISO: 1250
Camera Model: Canon EOS 5D Mark II

Comments on Jazzkaar 2014. Abraham's Café. Marten Altrov ja Kaspar Uljas

  • No Comments Yet.
[close comments]

Jazzkaar 2014. Abraham's Café. Marten Altrov ja Kaspar Uljas

Add Comment   

   

     
Jazzkaar 2014. Abraham's Café. Marten Altrov ja Kaspar Uljas
Jazzkaar 2014. Abraham's Café. Marten Altrov ja Kaspar Uljas
Focal Length: 50 mm | Exposure: 1/320 sec | Aperture: f/2.5 | ISO: 1250 | Camera Model: Canon EOS 5D Mark II